** Penzion Chmelnice ubytování Praha 3

Penzion Praha 3 Chmelnice

Penzion Praha 3 ubytování Chmelnice :
Pension Chmelnice se nachází v Praze 3 na Jarově v těsné blízkosti ulice Koněvova. Celková kapacita ubytování je 315 lůžek. V penzionu Chmelnice je možné krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Pension Chmelnice dále nabízí svá podzemní garážová stání.

Ubytování Praha 3 penzion Chmelnice :
Většina dvoulůžkových, trojlůžkových a čtyřlůžkových pokojů je spojena do jedné buňky se společnou předsíňkou, kuchyňkou a koupelnou. Na pokoje jsou zavedeny telefony. Hosty jsou především podnikatelé a zaměstnanci firem a nejrůznějších institucí, kteří zde našli zázemí při svých krátkých i dlouhodobých pracovních pobytech v Praze. Stejně jako oni i ostatní návštěvníci Prahy ubytovaní v pensionu Chmelnice oceňují příznivé ceny, výhodné dopravní spojení s centrem města i přátelský personál.

Praha 3 penzion Chmelnice krátkodobé ubytování :
Vážení hosté, rádi Vám poskytneme střechu nad hlavou při Vašem pracovním i soukromém pobytu v Praze. Za příznivé ceny Vám můžeme nabídnout pokoje s vlastní kuchyňkou i koupelnou se sprchou či vanou. Snídaně se u nás nepodávají. V komplexu budov, jehož součástí jsme i my, se nachází stejnojmenná restaurace, jejíž výtečnou kuchyni můžeme vřele doporučit. Její otevírací doba je od 11,00 do pozdních nočních hodin.

Ubytování Praha 3 penzion Chmelnice :
O čistotu pokojů se starají pokojské , které provádějí denně jejich úklid. Recepce pensionu je Vám k dispozici 24 hodin denně, což umožňuje libovolné příchody i odchody našich klientů. Nástup do pensionu je možný po 14. hodině. Důvodem je čas potřebný k úklidu pokojů. V případě potřeby dřívějšího nástupu neváhejte kontaktovat telefonicky či e-mailem naši recepci. Pokusíme se najít vhodné řešení situace. Odjezd z pensionu Cmelnice je potřeba uskutečnit nejpozději do 10,00 hodin. Důvodem je opět čas potřebný k úklidu pokojů. V případě potřeby pozdějšího odjezdu včas oslovte recepční, pokusíme se Vám vyhovět.

Praha 3 penzion Chmelnice dlouhodobé ubytování :
Při pobytu delším než 1 měsíc účtujeme ceny pro dlouhodobé ubytování. Pro tyto pobyty jsou k dispozici pokoje s vlastní kuchyňkou a koupelnou s vanou či sprchou. Tento typ ubytování si mohou objednat jednotlivci i firmy pro své zaměstnance. V pokojích je prováděn denně úklid. V ceně za ubytování je výměna povlečení 1 krát za 14 dní, spotřeba elektrické energie, tepla i vody. Uváděné ceny jsou za lůžko na noc. Platba při dlouhodobém ubytování se provádí vždy na měsíc dopředu v hotovosti na recepci pensionu. Je možné domluvit i placení předem na bankovní účet pensionu. V
případě firem je možno provádět platby na základě vystavené faktury.

Penzion Praha 3 ubytování Chmelnice parkování :
Cena za parkování 1 vozidla činí 100,- Kč na den , resp. noc. Při dlouhodobém pronájmu účtujeme cenu 1500,- Kč za měsíc. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Maximální velikost automobilu, který může v garážích parkovat je typ VW Transporter nebo Ford Transit. V garážích platí zákaz vjezdu vozidel se zabudovaným pohonem LPG.

Penzion Praha 3 Chmelnice - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 3 Chmelnice - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Praha 3 Chmelnice - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 3 Chmelnice - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 3 Chmelnice - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou